Новини

Техніко-економічному фаховому коледжу ДДТУ у 2022 році виповниться 60 років. За період свого існування він став сучасним закладом освіти Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення та предмет гордості – це випускники коледжу. За 60 років існування коледж підготував понад 20 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

19 та 20 квітня 2021 року відбувся захист курсових робіт з предмета "Комерційна діяльність" спеціальності " Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" студентами групи ПТБ 18 1/9. Керівник Тренбач Л.І.
Подробнее

28 квітня в Україні щорічно відзначається День охорони праці  28 квітня в Україні щорічно відзначається День охорони  праці. В цьому році він пройде під девізом "Передбачати,  готуватися, та реагувати на кризи." Кризою світового  масштабу стала пандемія COVID-19. Вона торкнулася  майже кожного - від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров'я при переході на дистанційну роботу і навчання, виникнення психосоціальних ризиків.
Зміцнення системи безпеки сьогодні дуже важливе. З метою обізнаності усіх учасників освітнього процесу щодо створення безпечних умов праці та дотримання правил охорони праці в коледжі розроблено План заходів реагування на кризи і ризики.
Подробнее

ЧОМУ МИ НЕ ВИСИПАЄМОСЯ:

ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ ТА КОРИСНІ ПОРАДИ

Все більше досліджень підтверджує: здоровий сон дуже важливий. Без нього ми не тільки стаємо дратівливими та погано фокусуємося, але й переїдаємо, частіше хворіємо і впадаємо в депресії. Не найдивовижніші новини. Дивно інше – нерідко ми самі позбавляємо себе спокійних 7-9 годин сну на добу.


ZDOROVIY-SON.pdf [144,08 Kb] (cкачиваний: 1)
Подробнее

6 квітня 2021 року в ВСП «Техніко–економічний фаховий коледж ДДТУ» проходила олімпіада з предмета «Хімія» серед здобувачів освіти І курсу.
Подробнее


ПОРАДИ СТУДЕНТАМ ПЕРЕД ІСПИТОМ

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 7-04-2021, 09:02
ПОРАДИ СТУДЕНТАМ ПЕРЕД ІСПИТОМ
Іспит – це завжди стрес. Але що нам заважає з ним впоратися? Пропонуємо прості, але корисні поради перед іспитом.

PORADI-STUDENTAM-PERED-SPITOM.pdf [145,56 Kb] (cкачиваний: 3)
Подробнее

Під час проведення місячника комісії підприємництва, торгівлі та біржової діяльності викладач предмету "Основи психології" Гордєєва М.О. провела 5 квітня практичне заняття з елементами тренінгу "Розвиток компетентностей здобувачів освіти з питань використання Інтернет-технологій".
Подробнее


«ЛЮДИ ДОЩУ» – ХТО ВОНИ? АБО ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО АУТИЗМ?

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 6-04-2021, 13:13
Поруч із нами ростуть незвичайні діти, їх називають «дітьми дощу»: вони грають з предметами не так, як більшість, вони радіють іншому. Для них не існує норм і правил, звичних для нас, їм незрозуміло і нецікаво те, що роблять звичайні дівчатка та хлопчики. У них свій, закритий для сторонніх світ, але їм дуже потрібна наша допомога, підтримка і розуміння.
Аутизм (розлади аутистичного спектру (РАС) – це стан, який виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку і характеризується вродженим та всебічним дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування. Його неможливо вилікувати, проте з часом можна скоригувати і адаптувати людину до соціального життя.
Розлади аутистичного спектру починаються у дитинстві, проте зберігаються у підлітковому і дорослому віці. У більшості випадків ці стани проявляються у перші 5 років життя.
Люди з аутизмом можуть бути надзвичайно обдарованими, проте їм потрібно набагато більше часу, щоб навчитися чомусь дуже простому.
Розлади аутистичного спектру можуть істотно обмежити здатність людини здійснювати повсякденну діяльність і брати участь в житті суспільства. Ці розлади часто негативно впливають на освітні і соціальні досягнення людини. Деякі «люди дощу» здатні жити самостійно і продуктивно, інші страждають важкими порушеннями і потребують довічного догляду та підтримки.


Подробнее

17 квітня 2020 року Міністерство цифрової трансформації оприлюднило онлайн-посібник «COVID-19. Поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів». У ньому розміщена інформація про найбільш актуальні проблеми віртуального життя дітей та способи їх вирішення.
Онлайн-посібник доступний за посиланням.
Подробнее


Першість коледжу з аеробіки

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 19-03-2021, 09:51
Традиційно в березні місяці в Техніко-економічному фаховому коледжі проходить першість коледжу з аеробіки в залік спартакіади коледжу 2020-2021 навчального року. З привітанням до учасників звернувся директор Ітякін О.С.
Він зазначив, що змаганння проходять з дотриманням санітарних норм боротьби з коронавірусом.
Незважаючи на обмеження, в змаганнях взяли участь 76 студентів.
Подробнее

БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
ТА ФОРМУВАННЯ ПОВЕДІНКИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ
https://mon.gov.ua/ua/news/bezpechne-osvitnye-seredovishe-ta-formuvannya-povedinki-ditej-v-interneti-vazhlive-zavdannya-dlya-ministerstva
Подробнее