Ліцензування

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Економічний коледж ДДТУ » Ліцензування
Ліцензування
Статут Дніпровського державного технічного університету

http://www.dstu.dp.ua/uni/index.html

Положення про коледж

Polozhennya-kolledzh-3-1.pdf [498,57 Kb] (cкачиваний: 2)

Ліцензований обсяг осіб та фактична кількість осіб, що навчаються у закладі

Licenzovaniy-obsyag-osib-ta-faktichna-kilkist-osib-scho-navchayutsya-u-zakladi.pdf [162,32 Kb] (cкачиваний: 6)

Відомості про кількісні та якісні показники кадрового забезпечення освітньої діяльності за певним рівнем повної загальної середньої освіти (відповідно до ліцензійних умов)

Vidomosti-pro-kilkisn-ta-yaksn-pokazniki-kadrovogo-zabezpechennya-osvtnoyi-dyalnost-za-pevnim-rivnem-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-osviti-vidpovdno-do-licenzynih-umov).pdf [154,32 Kb] (cкачиваний: 7)


Відомості про навчально-методичне та інформаційне забезпечення освітньої діяльності за певним рівнем повної загальної середньої освіти (відповідно до ліцензійних умов)

Vidomosti-pro-navchalno-metodichne-ta-informacyne-zabezpechennya-osvtnoyi-dyalnost-za-pevnim-rivnem-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-osviti-vidpovdno-do-licenzynih-umov.pdf [490,97 Kb] (cкачиваний: 5)


Відомості про кількісні та якісні показники матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності за певним рівнем повної загальної середньої освіти (відповідно до ліцензійних умов)

Vidomosti-pro-kilkisn-ta-yakisn-pokazniki-materialno-tehnichnogo-zabezpechennya-osvtnoyi-dyalnost-za-pevnim-rivnem-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-ostvti-vidpovdno-do-licenzynih-umov.pdf [340,63 Kb] (cкачиваний: 6)