гра-квест «30 років з Україною в серці» » Техніко-економічний фаховий коледж ДДТУ

Техніко-економічному фаховому коледжу ДДТУ у 2022 році виповниться 60 років. За період свого існування він став сучасним закладом освіти Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення та предмет гордості – це випускники коледжу. За 60 років існування коледж підготував понад 20 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Техніко-економічний фаховий коледж ДДТУ » Новини » гра-квест «30 років з Україною в серці»


гра-квест «30 років з Україною в серці»

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 1-09-2021, 12:49
Квест «30 років з Україною в серці» пройшов в дружній атмосфері. Студенти були захоплені грою та показали високі звання про історичне минуле України, про відомих сучасних українських діячів, видатних українців.
На квесті «30 років з Україною в серці» студенти ще раз пересвідчилися у тому, що Україна – держава з давньою славною історією, традиціями, національною духовною культурою, працьовитим, талановитим та миролюбним народом. Тут наші державні корені, тут наша земля, яка дала нам горде ім'я – українці. Всіх нас з'єднало одне слово – Україна!
Україна багатонаціональна, багатомовна, але Україна єдина.
Перемогли справжні знавці історії нашої країни – команда № 2 (капітан команди Харченко Ксенія, студентка групи БО 20 1/11).
Всі групи, які брали участь в грі-квесті, були нагороджені грамотами за активну участь у заході.

гра-квест «30 років з Україною в серці»

гра-квест «30 років з Україною в серці»

Вітаємо всіх з початком нового навчального року. Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, справжньої дружби та здійснення всіх ваших мрій!!!
Вернутся