"Ти у мене єдина"- це гасло цьогорічного святкування 30-ї річниці незалежності України » Техніко-економічний фаховий коледж ДДТУ

Техніко-економічному фаховому коледжу ДДТУ у 2022 році виповниться 60 років. За період свого існування він став сучасним закладом освіти Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення та предмет гордості – це випускники коледжу. За 60 років існування коледж підготував понад 20 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Техніко-економічний фаховий коледж ДДТУ » Новини » "Ти у мене єдина"- це гасло цьогорічного святкування 30-ї річниці незалежності України

"Ти у мене єдина"- це гасло цьогорічного святкування 30-ї річниці незалежності України,а квітка у національних кольорах є єдиною символікою ювілею.
За роки незалежності Україна відбулася як держава, що стверджує демократичні цінності, відстоює гідність і свободу, захищає суверенітет і цілісність, будує толерантне суспільство.
Указ Президента України "Про відзначення 30-ї річниці незалежності України" та лист Офісу Президента України поставив завдання гідного відзначення цієї події та проведення святкових заходів.

Квітка Дніпропетровської області - символіка ювілею.

"Ти у мене єдина"- це гасло цьогорічного святкування 30-ї річниці незалежності України
Вернутся