ЗНО 2021 - поради психолога » Техніко-економічний фаховий коледж ДДТУ

Техніко-економічному фаховому коледжу ДДТУ у 2022 році виповниться 60 років. За період свого існування він став сучасним закладом освіти Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення та предмет гордості – це випускники коледжу. За 60 років існування коледж підготував понад 20 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


ЗНО 2021 - поради психолога

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 27-05-2021, 11:20
День перед здачею ЗНО

Багато хто вважає, що, щоб повністю підготуватися до іспитів, бракує одного дня. Це невірно. Вже після обіду важливо припинити готуватися, здійснити прогулянку на свіжому повітрі, прийняти душ, підготувати одяг, документи,
інші необхідні речі.

У день проведення ЗНО


Будь сконцентрованим. Не звертай уваги на поведінку оточуючих. Для тебе повинен існувати лише текст завдань і годинник.

Дій швидко, але не поспішай. Перед тим як дати остаточну відповідь ,двічі прочитай завдання, переконайся, що ти правильно зрозумів, що від тебе вимагається.

Спочатку берись за ті завдання, у правильності відповідей на які ти не сумніваєшся. Потрібно навчитися швидко пропускати важкі і незрозумілі завдання, щоб згодом до них повернутися.

Уважно читай завдання до кінця.

Думай лише про поточне завдання. Коли ти бачиш нове завдання, забудь про попереднє.

Використовуй методику виключення. Якщо не знаєш правильної відповіді, то можна розпізнати усі невірні відповіді в силу їхньої абсурдності.

Завжди перевіряй себе. Навіть якщо відповідь легка і однозначна на перший погляд.

Довірся власній інтуїції!
Вернутся