комплексний кваліфікаційний державний екзамен зі спеціальності 073 "Менеджмент" » Техніко-економічний фаховий коледж ДДТУ

Техніко-економічному фаховому коледжу ДДТУ у 2022 році виповниться 60 років. За період свого існування він став сучасним закладом освіти Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення та предмет гордості – це випускники коледжу. За 60 років існування коледж підготував понад 20 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Техніко-економічний фаховий коледж ДДТУ » Новини » комплексний кваліфікаційний державний екзамен зі спеціальності 073 "Менеджмент"

Екзамен складався в два етапи:
- тестова перевірка знань, що формують основні компетенції молодшого спеціаліста;
- письмове розв'язання ситуаційних завдань, що дозволяє перевірити сформованість відповідних умінь та навичок студентів.
Екзаменаційна комісія, у складі - голови Терехової І.В. - директора ППраТ "ВНЗ" МАУП" "Центр дистанційного навчання "Кам'янський інститут", Фєдосєєвої Г.О. - заступника директора коледжу з навчально-методичної роботи, Андріюк Е.І. - завідуючої економічним відділенням, викладач дисциплін професійного напряму, Зозулі Н.В. - голови комісії бухгалтерського обліку та економічних дисциплін, викладач дисциплін професійного напряму, - оцінювали теоретичну підготовку студентів, їх практичні навички , вміння та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.
Студенти показали якісну підготовку та ґрунтовні фахові знання. З 13 студентів-випускників 3 студента отримали оцінку "відмінно", 8 - "добре", 2 - "задовільно".
Вітаємо студентів групи М 17 1/9 з успішною здачею комплексного кваліфікаційного державного екзамену та завершенням навчання. В подальшому бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!

комплексний кваліфікаційний державний екзамен зі спеціальності 073 "Менеджмент"

комплексний кваліфікаційний державний екзамен зі спеціальності 073 "Менеджмент"
Вернутся