Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dekddtu/dek-ddtu.dp.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 335  «Хай буде мир на всій землі» » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Економічний коледж ДДТУ » Новини » «Хай буде мир на всій землі»


«Хай буде мир на всій землі»

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 29-09-2020, 13:39
21 вересня у всьому світі відзначається день миру. День, коли кожен з нас має замислитися над важливістю миру. Ведучі студенти гр. БО 19 1/9 Баленко Каріна, Ельвін Єлизавета, Хартова Олександра розповіли присутнім , що немає нічого важливішого, ніж мир на планеті, мир у сім’ї й у душі кожної людини. Мир – це життя, щастя, радість, це впевненість у завтрашньому дні, це можливість спокійно вчитися, працювати. Присутні студенти груп БО 19 1/9, Е 20 1/9 із зацікавленістю переглянули відеоролики «День миру», «Хочу жити без війни» та інші.

«Хай буде мир на всій землі»

«Хай буде мир на всій землі»

«Хай буде мир на всій землі»
Вернутся