Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dekddtu/dek-ddtu.dp.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 335  «Скарбниця віків» » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Економічний коледж ДДТУ » Новини » «Скарбниця віків»


«Скарбниця віків»

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 30-09-2020, 13:35
Ведучі студенти групи БО 20 1/9 Беспалько Єлизавета, Зеленіна Катерина, Шевчик Богдан розповіли присутнім, що 30 вересня у день великомучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек. І це не випадково. Адже Софія з грецької означає «майстерність», «знання», «мудрість», а бібліотеки у всі часи були сховищами – оберегами духовних та інтелектуальних надбань людства. Присутні студенти ознайомились з найстарішими, найбільшими та найменшими книжками нашої бібліотеки, а також переглянули відеоролики «Бібліотеки України», «Топ 8 унікальних бібліотек світу», «Бібліотекарі змінюють світ».

«Скарбниця віків»

«Скарбниця віків»
Вернутся