Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dekddtu/dek-ddtu.dp.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 335  літературний бібліотечний квест » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Економічний коледж ДДТУ » Новини » літературний бібліотечний квест


літературний бібліотечний квест

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 23-01-2020, 12:32
Студенти із зацікавленістю ознайомились з роботою різних відділів бібліотеки, шукали відповіді на завдання, які підготували працівники закладу. Такі заходи мають велике значення. Студенти вчились працювати з першоджерелами, архівними матеріалами і, взагалі, знаходити потрібну інформацію. Здобувачі освіти брали участь у квесті, а переможці отримали нагороди.

літературний бібліотечний квест

літературний бібліотечний квест
Вернутся