«Крізь пекло афганської війни» » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Економічний коледж ДДТУ » Новини » «Крізь пекло афганської війни»


«Крізь пекло афганської війни»

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 5-02-2019, 15:48
Ведучі студенти груп БО 17 1/11, ПТБ 17 1/11 Бернікова Влада, Ніздрань Яна, Масалова Анастасія ознайомили присутніх з днем , в який ми віддаємо шану усім тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах. Особливо болісною раною був і залишається Афганістан. Уже більше 30 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха. Присутні студенти груп Е 17 1/9, БО 17 1/11, ПТБ 17 1/11, М 17 1/9, затамувавши подих, переглянули відеоролики «Афганістан болить в моїй душі», «Караван», «Монолог пілота чорного тюльпана», «За перевалом перевал».

«Крізь пекло афганської війни»

«Крізь пекло афганської війни»
Вернутся