Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dekddtu/dek-ddtu.dp.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 335  «Захист прав людини – гарантія правової держави» » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Економічний коледж ДДТУ » Новини » «Захист прав людини – гарантія правової держави»


«Захист прав людини – гарантія правової держави»

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 11-12-2018, 15:39
Щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Якщо людина має права, то вона повинна мати і обов’язки, якщо немає обов’язку, немає права. Ведучі студенти груп ПТБ 17 1 /11, ПТБ 17 1/9, БО 17 1/9 Ніздрань Яна, Коломоєць Руфіна, Гудакова Марія розповіли присутнім про права і обов’язки згідно Конвенціїї ООН про права дитини. Присутні студенти груп ПТБ 17 1/9, ПТБ 17 1/11, БО 17 1/9, М 17 1/9 із зацікавленістю подивилися відеоролики «Конвенція ООН про права дитини», «Що українці знають і думають про свої права», «Порушення прав дитини» та ін. , а також активно відповідали на питання вікторини «Чи знаєте ви зміст Конвенції ООН про права дитини?».

«Захист прав людини – гарантія правової держави»

«Захист прав людини – гарантія правової держави»

«Захист прав людини – гарантія правової держави»
Вернутся