«Толерантність врятує світ» » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Економічний коледж ДДТУ » Новини » «Толерантність врятує світ»


«Толерантність врятує світ»

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 4-12-2018, 15:47
На нашій планеті існує велика кількість різних людей, всі ми несхожі один на одного і щоб мирно співіснувати, нам треба навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається. Ведучі студенти груп БО 18 1/9, ТР 18 1/9 Мірошниченко Олеся, Щербина Тетяна, Бурджоліані Христина розповіли присутнім про те, що тільки повага один до одного, взаєморозуміння, терпимість, дотримання рівноправності врятують світ. Присутні студенти груп М 18 1/9, БО 18 1/9, ТР 18 1/9, БО 18 1/11 із зацікавленістю подивились відеоролики «Толерантність врятує світ», «Подарунок», «Толерантність» та інші.

«Толерантність врятує світ»

«Толерантність врятує світ»

«Толерантність врятує світ»
Вернутся