«На вікні свіча догасла» » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Економічний коледж ДДТУ » Новини » «На вікні свіча догасла»


«На вікні свіча догасла»

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 3-12-2018, 14:06
Вісім десятиліть тому сатанинська лапа брутально перервала життя мільйонам людей. Минуле – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ведучі студенти групи М 18 1/9 Пелих Анжеліка, Середа Катерина, Шарай Марія розповіли присутнім про найстрашніший злочин тоталітарного режиму – штучний голод 1933 року. Присутні студенти гр. М 18 1/9, БО 17 1/9 затамувавши подих подивились відеоролики «Голодний дух», «Спогади львів’янина, «Остання молитва хлопчика» та інші. Також був проведений бібліографічний огляд «Хай світло від свічки у небо злетить».

«На вікні свіча догасла»

«На вікні свіча догасла»
Вернутся