виховна година » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


виховна година

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 6-11-2018, 14:34
Ведучі студенти групи БО 17 1/9 Гудакова Марія, Ференчук Злата, Токарєв Денис розповіли про найдорожче, найсвятіше – про наше слово і рідну мову. Усе минає, а слово лишається. Наше завдання – берегти цей безцінний дар, примножувати його, не забувати і щиро любити. Присутні студенти гр.БО 17 1/9, М 17 1/9 із зацікавленістю дивилися відеоролики «День української писемності та мови», «Українською говори», «День мови» та ін. Бібліотекарями проведена вікторина «Говоримо правильно українською» та весела сторінка «Як ми знаємо українську», студенти активно відповідали на всі питання. Також було проведено бібліографічний огляд літератури «Мова – наймудріша наша берегиня».

виховна година

виховна година

виховна година
Вернутся