участь у соціальній програмі » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Економічний коледж ДДТУ » Новини » участь у соціальній програмі


участь у соціальній програмі

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 5-11-2018, 09:17
Увага! Благодійний проект!

Запрошуємо студентів денної та заочної форм навчання Економічного коледжу ДДТУ прийняти участь у соціальній програмі Scolarship.
Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в Вашому навчальному закладі. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.
Участь повністю безкоштовна.
Ми оплачуємо навчання, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів. Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/. Запитання щодо роботи можна надсилати через сайт або на пошту scholarship@seoquick.com.ua.
Сподіваємось, що саме Ваші студенти стануть переможцями й отримають оплату за навчання.
З повагою Лілія Ярмоленко, куратор соціальних благодійних проектів.
Вернутся