Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dekddtu/dek-ddtu.dp.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 335  «Чарівний світ музики» » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Економічний коледж ДДТУ » Новини » «Чарівний світ музики»


«Чарівний світ музики»

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 2-10-2018, 15:52
Ведучі студенти групи М 18 1/9 Середа Катерина, ПТБ 17 1/11 Пата Аліна розповіли присутнім про історію створення Міжнародного дня музики. Немає такої людини на Землі, яка б не любила музику, вона не буває стара чи молода, а є старовинною та сучасною, серйозною та легкою. Присутні студенти груп ПТБ 17 1/11, ПТБ 17 1/9, М 18 1/9, БО 17 1/9 із зацікавленістю подивились відеоролики «Найкраща музика для душі», «Мелодія серця», «Червона Рута», «Лунна соната» та інші. Бібліотекарями проведена вікторина «Чи знаєте ви музику?», а також пісенна вікторина, всі студенти активно відповідали на питання.

«Чарівний світ музики»

«Чарівний світ музики»

«Чарівний світ музики»

«Чарівний світ музики»

«Чарівний світ музики»
Вернутся