Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dekddtu/dek-ddtu.dp.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 335  Виховна робота » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


Виховна робота

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 26-09-2018, 10:28
Під час лекцій була створена атмосфера зацікавленості і довіри. Лектори розповіли про шкідливий вплив наркотиків та надали практичні поради щодо здорового способу життя і дошлюбних відносин. Під час зустрічей студенти склали відгуки про користь отриманої інформації і подякували гостям про цікаво проведений час.

Виховна робота

Виховна робота

Виховна робота

Вернутся