Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dekddtu/dek-ddtu.dp.ua/www/engine/modules/show.full.php on line 335  "Душею прагнемо до миру" » Економічний коледж ДДТУ

Економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І р.а. Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Економічний коледж ДДТУ » Новини » "Душею прагнемо до миру"


"Душею прагнемо до миру"

Автор: admin   Просмотров: 0   Дата: 18-09-2018, 15:29
Ведучі студенти групи БО 17 1/9 Гіруєва Єлизавета і Гудакова Марія розповіли присутнім про Міжнародний день миру - день, коли кожен має замислитися над ціною миру, його важливістю для жителів всієї планети, усвідомити про те, що з маленького миру – в собі самому, в групі, державі – починається й великий та благодатний мир на нашій планеті.
Присутні студенти груп ПТБ 18 1/11, М 18 1/9, БО 17 1/9, ПТБ 17 1/11 зі сльозами на очах подивились відеоролики «Міжнародний день миру», «Війна у Сирії», «День в історії», «Хочу жити без війни», «Океан Ельзи. Мить».

"Душею прагнемо до миру"

"Душею прагнемо до миру"

"Душею прагнемо до миру"

"Душею прагнемо до миру"
Вернутся